DESKA DO BALANSOWANIA Z FILCEM /CZARNA /WOBBEL

DESKA DO BALANSOWANIA Z FILCEM /CZARNA /WOBBEL
Informacje o produkcie

Dostępna ilość: 1 szt.


Cena:
649.00 złDeska do balansowania z filcem.

Huśtanie, bujanie, balansowanie i kołysanie: uspokaja; wycisza emocje; daje poczucie bezpieczeństwa (taki podświadomy powrót do przeszłości i błogostanu w brzuchu mamy); jest impulsem dla tworzenia połączeń pomiędzy neuronami a tym samym do rozwoju mózgu; pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego (zmysł równowagi, koordynacja ruchowa), dzięki któremu Twoje dziecko nauczy się chodzić „po linie”, jeździć na rowerze i skakać na jednej nodze; wpływa na spójne odbieranie otoczenia i tego co dzieje się z ciałem w przestrzeni, podczas ruchu, daje świadomość własnego ciała i kontrolę nad nim; pomaga dzieciom z obniżonym napięciem mięśniowym; przyspiesza rozwój motoryczny dziecka; ćwiczy koncentrację; zabija nudę; zachęca do kreatywności; zachęca do aktywności fizycznej; daje frajdę wszystkim bez względu na wiek.

I ta deska do balansowania, służy właśnie do bujania, huśtania, kołysania i trenowania równowagi, wywierając istotny i wszechstronny wpływ na rozwój dziecka, jego samopoczucie, możliwości intelektualne i emocje. Jej niepozorny a zarazem elegancki wygląd, skrzętnie skrywa niesłychanie rozbudowane możliwości wykorzystania.

Deska będzie przez długie lata służyła dziecku na wiele, nie zawsze oczywistych, sposobów (bujanie i balansowanie a także zjeżdżalnia dla autek, tor do toczenia piłeczek, stolik, podest, element aranżacji przestrzeni podczas zabawy), zachęcają także opiekunów do aktywności. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że deska do balansowania powinna znaleźć się w każdym domu w którym jest dziecko. Im szybciej maluch będzie miał kontakt z tego typu zabawą tym lepiej dla jego rozwoju

. Wobbel Original® PRO LINNEN idealny do intensywnego użytkowania; prasowany filc głównie z recyklingowanych butelek PET; łatwiejszy w czyszczeniu; dla dzieci bez ograniczeń wieku, maluchy oczywiście pod czujnym okiem dorosłego; udźwignie nawet 200 kg ciężar; jest doskonale wyważona; filc chroni i deskę i podłogę pod nią a także wygłusza; maksymalna stabilność; nieograniczone możliwości przyjemnej i rozwijającej zabawy; doskonale się prezentuje w każdym wnętrzu.

Materiały: jasne wykończenie drewna; przezroczysty lakier wybielający na bazie wody. wykończenie przyjazne dzieciom. spód deski pokryty filcem. Wymiary

Wobbel Pro Linnen: 90 x 30 cm Waga: 4,5 kg Wobbel: dla wszystkich w wieku od 0 do 100 lat

Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 200 kg.

Czas oczekiwania 3-4dni.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości

ocena 1ocena 2ocena 3ocena 4ocena 5

Oceń ten produkt

ZOBACZ PODOBNE

AUTO /LUFT SLATE /PLAYFOREVER

więcej 185.00 zł

AUTO /2-3 /BAGHERA

więcej 630.00 zł

LALKA LEA /NUMERO74

więcej 385.00 zł

WÓZEK CZARNY /BAGHERA

więcej 399.00 zł
KONTAKT

STYLOWY DOM

os. Dolnośląskie 316/28

97-400 Bełchatów

Tel.: 501-139-425
E-mail: biuro@pogodnewnetrza.pl

NIP 7691025169

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 18353