O nas

Nasz sklep powstał z bezwarunkowej miłości i prawdziwej pasji. Miłości do pięknych unikatowych przedmiotów i pasji kreowania wyjątkowych wnętrz - wnętrz klimatycznych i nostalgicznych, w stylu wabi-sabi ,skandynawskim rustykalnym i vintage, ale także nowoczesnych i designerskich.

"Pogodne wnętrza" to realizacja naszych wieloletnich marzeń o stworzeniu miejsca, w którym miłośnicy piękna odnajdą stworzone dla siebie niepowtarzalne przedmioty dekoracyjne, unikatowe meble, piękne, oryginalne tkaniny do dekoracji okien,oświetlenie i ceramikę ręcznie robioną. Pomagamy realizować wizje, ale także inspirujemy. Wiemy że niezwykła tkanina czy pełen uroku przedmiot  mogą stać się źródłem inspiracji do wykreowania  zupełnie nowego wnętrza.

Pragniemy, aby każdy, kto przekroczy próg naszego sklepu, bez trudu odnalazł tu dodatki i materiały, które pomogą mu stworzyć jego własne, niepowtarzalne mieszkanie z duszą.

Dbamy o to, aby nasze produkty były bardzo wysokiej jakości i  naprawdę wyjątkowe, dlatego sprowadzamy je z całej Europy starannie dobierając.

"Pogodne wnętrza" zapraszają miłośników celebrowania każdej chwili- od poranka z piękną filiżanką w dłoni aż do dobrej nocy w nastrojowym świetle świec.

 

Galeria Pogodnych Wnętrz
os. Dolnośląskie 316/28
97-400 Bełchatów
Tel.: 501-139-425
E-mail: biuro@pogodnewnetrza.pl

KONTAKT

STYLOWY DOM

os. Dolnośląskie 316/28

97-400 Bełchatów

Tel.: 501-139-425
E-mail: biuro@pogodnewnetrza.pl

NIP 7691025169

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 443689