DESKA DO BALANSOWANIA STARTER TRANSPARENT BEZ FILCU/WOBBEL

DESKA DO BALANSOWANIA STARTER TRANSPARENT BEZ FILCU/WOBBEL
Informacje o produkcie
Produkt tymczasowo niedostępny !

Zapytaj o dostępnośćWobbel Starter to łódeczka, której specjalny kształt pozwala dzieciom wykorzystywać zabawkę na wiele różnych sposobów – do bujania, kołysania się, balansowania. Balansowanie i bujanie na deskach Wobbel to wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację. Deski Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności. Mogą bowiem pełnić najróżniejsze role. Oprócz zabawki do balansowania mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla autek, stolikiem… Są designerskim elementem wyposażenia nowoczesnego wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.

Wobbel Starter: Materiały: bukowe drewno warstwowe (sklejka) lakier półprzezroczysty na bazie wody. wykończenie przyjazne dzieciom. Wymiary: 70 x 27,5 cm Waga : 2 kg Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 100 kg

PORADY DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z WOBBELA: Wobbel jest przeznaczony do użytku w pomieszczeniach. Można go używać na zewnątrz, ale nie może być narażony na kontakt z wodą i wilgocią Filc EKO może się mechacić. Nie ma to wpływu na użycie. Filc w modelach Pro i Starter jest płaski, gdy jest nowy i z czasem stanie się bardziej wełniany. Jeśli pod Wobbelem nie ma korka lub filcu, zalecamy użycie maty, dywanu lub wykładziny pod Wobbel. Chroni to zabawkę i podłogę a także tłumi dźwięk. W przypadku delikatnych podłóg, które nie są odporne na zarysowania, zawsze zalecamy używanie maty, dywanu lub wykładziny nawet gdy Wobbel posiada filc lub korek Wobbel może zostać uszkodzony poprzez użytkowanie na twardych lub nierównych podłogach. Zwróć szczególną uwagę na podłogi z płytek. Korek i filc mogą chronić podczas używania go wypukłą stroną do góry Przesuwanie lub przeciąganie Wobbela po podłodze stroną wklęsłą do góry, może spowodować uszkodzenie krawędzi. Nie przechowuj Wobbela w pobliżu źródła ciepła, takiego jak centralne ogrzewanie, Nie przechowuj go w wilgotnym otoczeniu, (np. łazienka, nieogrzewana szopa, garaż). Użytkownikom, którzy są lub byli pod opieką fizjoterapeuty zaleca się skontaktowanie z tym terapeutą w celu znalezienia właściwego sposobu użycia Wobbel.

CZYSZCZENIE I KONSERWACJA: Zaleca się czyszczenie Wobbel wilgotną szmatką, w razie potrzeby w połączeniu z łagodnym detergentem. Ważne jest, aby po czyszczeniu wytrzeć go do sucha. Korek i filc najlepiej czyścić w ten sam sposób. Nie mocz korka ponieważ może to spowodować oderwanie kleju lub odkształcenie korka. Nie szczotkuj zbyt mocno filcu, ponieważ może to go uszkodzić.

Kolory na zdjęciach mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości

ocena 1ocena 2ocena 3ocena 4ocena 5

Oceń ten produkt

ZOBACZ PODOBNE

STACJA PALIW /BAGHERA

STACJA PALIW /BAGHERA
więcej 979.00 zł

FOTELIK BUJANY / LEMON /KONGES SLOJD

FOTELIK BUJANY / LEMON /KONGES SLOJD
więcej 179.25 zł 239.00zł - 25%

FRISBEE /LATAJĄCY DYSK /BŁĘKIT /FUNKIT WORLD

FRISBEE /LATAJĄCY DYSK /BŁĘKIT /FUNKIT WORLD
więcej 29.00 zł

SHAPE SORTER BOX /WOODEN STORY

SHAPE SORTER BOX /WOODEN STORY
więcej 160.00 zł
KONTAKT

STYLOWY DOM

os. Dolnośląskie 316/28

97-400 Bełchatów

Tel.: 501-139-425
E-mail: biuro@pogodnewnetrza.pl

NIP 7691025169

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 377489